• info@camp2012.com
  • (00+) 5566 1245

Camp 2012

Important Camping Tips And Equipment

W tej chwili rozumiem, co sobie radzisz ….. Naprawdę chciałbym rozbić obóz, wygląda fajnie, ale nie mam pojęcia, jak obozować, co przywieźć i co jest w sklepie. Jest kilka rzeczy, o których naprawdę musisz zdecydować, zanim będziesz mógł ustalić, czego tak naprawdę nie musisz przygotowywać na wycieczkę w plenerze. Odpowiedź na towarzyszące istotne pytania skieruje Cię do znalezienia równowagi.

1. Jaki rodzaj aktywności na świeżym powietrzu wybrałeś? Czy potrzebujesz obozu RV? Obóz dla kamperów / przyczep? Obóz namiotowy? Plecak / Obóz turystyczny? Obóz kajakowy / kajakowy?

Podjęcie decyzji o rodzaju zajęć na świeżym powietrzu może pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu i umiejętności. Na przykład, wymagałbyś niezmiernie niezwykłego sprzętu do kampera na zewnątrz, w przeciwieństwie do wspinaczki na zewnątrz.

Portrety plenerowe:

Kemping RV (lub pojazd rekreacyjny na zewnątrz) jest najbardziej podobny do mieszkania w domu, ponieważ przywieziesz wyposażony pojazd, w którym zasadniczo mieszkasz. Możesz sprawić, że Twój RV będzie tak wygodny, jak chcesz. Wszystko, czego potrzebujesz z domu, bez wątpienia możesz zabrać ze sobą w swoim kamperze. Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to zastanowić się, jakie pokarmy i poszczególne rzeczy możesz chcieć zaopatrzyć. Ten rodzaj przebywania na świeżym powietrzu jest w zasadzie dla osób, które nie chcą „improwizować”, ale dodatkowo mogą wyskoczyć na szansę bycia towarzyskim, ponieważ często RV są zatrzymywane naprawdę blisko siebie lub w segmentach porównawczych. Pomimo tego, że istnieją pewne zwykłe rzeczy związane z utrzymaniem kamperów, zasadniczo je parkujesz i mieszkasz w nich.

Kamper lub przyczepa na zewnątrz jest tylko etapem bardziej szorstkim niż na zewnątrz kampera. Zwykle kampery lub przyczepy nie mają pryszniców ani latryn, w przeciwieństwie do większości kamperów. W zależności od kampera lub przyczepy chłodnica nie może być dołączona przez ten sam żeton. Ogólnie rzecz biorąc, kamper lub przyczepa na zewnątrz jest bardziej dla osób, które nie chcą odpoczywać na ziemi lub stresować się ekstremalnym klimatem, ale muszą tam wyjść.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

Your email address will not be published.